حکم عجیب کمیته انضباطی برای درگیری خونین

به گزارش مجله همراهان، سرمربی تیم فوتبال سایپا به دلیل درگیری خونین با مربی استقلال خوزستان تنها به یک جلسه محرومیت تعلیقی و دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد

حکم عجیب کمیته انضباطی برای درگیری خونین

دیدار تیم های استقلال خوزستان و سایپا از لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ایران با درگیری شدید محمود فکری سرمربی سایپا با فرشاد بختیاری زاده مربی استقلال خوزستان همراه شد.

بر این اساس، کمیته انضباطی با بررسی های لازم آرای این دیدار را بدین شرح اعلام نمود:

علیرغم ممنوعیت حضور تماشاگران، بر اساس فیلم بازی تماشاگران در ورزشگاه حضور داشتند و یکی از آن ها نیز مرتکب تخلف و و اهانت به کادرفنی تیم حریف شد که به دلیل بی توجهی به ممنوعیت حضور تماشاگران، باشگاه استقلال خوزستان به پرداخت مبلغ دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل توهین یکی از تماشاگران به حسین بوعذار، این تماشاگر به شش ماه محرومیت از حضور در ورزشگاه های برگزاری مسابقات میزبان محروم شد.

حسین خوش نظر سرپرست تیم سایپا مرتکب تخلفات و درگیری با عوامل تیم حریف شد که به دلیل حسن سابقه نامبرده به توبیخ کتبی محکوم شد.

محمود فکری سرمربی تیم سایپا که به دلیل محرومیت در این بازی در جایگاه تماشاگران حضور داشت و فرشاد بختیاری زاده از عوامل تیم میزبان پس از اتمام مسابقه و خروج از جایگاه تماشاگران مرتکب رفتار غیر ورزشی و بایکدیگر درگیر شدند که بر این اساس محمود فکری به یک جلسه محرومیت تعلیقی و دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین فرشاد بختیاری زاده به دلیل حسن سابقه ایشان به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع: فرارو
انتشار: 28 مهر 1401 بروزرسانی: 28 مهر 1401 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 2193

به "حکم عجیب کمیته انضباطی برای درگیری خونین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم عجیب کمیته انضباطی برای درگیری خونین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید