رسانه خبری نیوزمکس فروشی نیست آقای ترامپ!

به گزارش مجله همراهان، ایسنا نوشت: مدیرعامل رسانه خبری محافظه کار نیوزمکس تاکید نموده که این کانال خبری تلویزیونی هرگز به تلویزیون ترامپ تبدیل نمی گردد و به عنوان یک آژانس خبری مستقل به کار خود ادامه خواهد داد.

رسانه خبری نیوزمکس فروشی نیست آقای ترامپ!

به نوشته روزنامه دیلی میل، اظهارات کریستوفر رودی، مدیرعامل این رسانه خبری پس از آن مطرح شد که گفته می گردد هیکز ایکوئیتی پارتنرز (Hicks Equity Partners)، یک شرکت سرمایه گذاری مرتبط با کمیته ملی جمهوری خواه، به دنبال آنالیز احتمال خرید نیوزمکس است.

این تمایل در حالی مطرح شده که کمیته ملی جمهوری خواه می خواهد نیوزمکس را به عنوان رقیب مستقیم برای فاکس نیوز در نظر بگیرد. رسانه خبری نیوزمکس در طول انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر از دونالد ترامپ حمایت کرد و پشتیبان ادعاهای بی اساس او در تقلب انتخاباتی بود.

با این حال، مدیرعامل این رسانه خبری گفته که به دنبال فروش این رسانه نیست اما این را نیز مطرح نموده که تعدادی سرمایه گذار، بانک و عاملان استراتژیک تمایل خود را برای این کار اعلام نموده اند.

وی اضافه کرد: ما به تمامی این پیشنهادها گوش می دهیم اما تمرکز اصلی ما این است که دوست داریم در 12 ماه آینده از فاکس نیوز پیشی بگیریم و به نظرم این کار شدنی است.

کریستوفر رودی در گفتگویی که روز یکشنبه انجام شد، گفت: نیوزمکس هرگز به تلویزیون ترامپ تبدیل نمی گردد. ما همواره خودمان را یک آژانس خبری مستقل می دانستیم و می خواهیم به این شرایط هم ادامه دهیم. با این حال نیوزمکس با ایده نمایش هفتگی ترامپ در این کانال تلویزیونی پس از ترک کاخ سفید در 20 ژانویه 2021 آماده است.

این آژانس خبری مستقر در پالم بیچ غربی، فلوریدا در سراسر انتخابات از ترامپ حمایت کرد و ترامپ هم در عوض، چندین کلیپ از این کانال تلویزیونی را در صفحه توئیت خود بازنشر داد، در حالیکه اغلب به فاکس نیوز هشدار می داد.

نیوزمکس در سال 2014 توسط کریستوفر رودی که از دوستان ترامپ و از اعضای کلوب مارالاگو است، در پالم بیچ شروع به کار نموده است.

رودی به وال استریت ژورنال گفته که نیوزمکس هنوز نتایج انتخابات را به نفع بایدن اعلام ننموده و تا زمانیکه ایالت ها پیروز را اعلام نکنند، این کار را انجام نمی دهد؛ اما این را هم گفته که این آژانس خبری حامی هر کسی که رئیس جمهوری بعدی باشد، خواهد بود.

وی اضافه کرد: نیوزمکس یک رسانه میانه روی محافظه کار است و ما به این نقطه نظر و دیدگاه درباره همه چیزها ادامه می دهیم که شامل رئیس جمهوری آمریکا نیز می گردد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1361

به "رسانه خبری نیوزمکس فروشی نیست آقای ترامپ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه خبری نیوزمکس فروشی نیست آقای ترامپ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید