کسب و کار

با یک دلار صاحب خانه در ایتالیا شوید!

خانه های 1 دلاری در شهر سامبوکا در ایتالیا به فروش می رسنددر جنوبی ترین منطقه زیبا و دیدنی جزیره سیسیل شهری وجود دارد که در آن می توانید صاحب خانه با پرداخت یک دلار شوید. اگر به دنبال ذره ای نور آفتاب و تامین ویتامین D بدنتان هستید این شهر می تواند بهترین...

2 بهمن 1398

وقتی سازها با ژانر نجوم کوک می شوند، بیان فناوری با زبان بی مرز موسیقی

گروهی از محققان حوزه موسیقی و مهندسی با راه اندازی یک استارتاپ و انجام مطالعات وسیع و تحقیقات گسترده اقدام به تهیه آلبوم های موسیقی با رویکرد معرفی فناوری های حوزه فضا و نجوم کردند که این مطالعات آنها را به سمت همکاری با سازمان فضایی ایران و همچنین بعضی...

30 دی 1398

قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار امروز 1398، 09، 12

خبرنگاران: قیمت خودرو (سه شنبه 12 آذر 98) در بازار آزاد نسبت به روز گذشته با ثبات نسبی همراه است.

30 دی 1398

دولت اولین متهم بی سلیقگی فرهنگی در عرصه موسیقی است

وسیقی هنری حرفه ای است که باید استراتژی و برنامه ریزی داشته باشد. ما سیاستگذاری در عرصه موسیقی نداریم، بلکه سیاستگذاری سلیقه مدیری است که در آن مسند می نشیند. بخشی از موسیقی هم زیرزمینی است که فعالیت جدی دارد و قابل کنترل هم نیست

22 دی 1398

روایت وحدت اسلامی در آلبوم چند زبانه محمدرسول الله(ص)

آلبوم موسیقی محمد رسول الله (ص) به چهار زبان فارسی، کُردی، عربی و ترکی همزمان با سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت منتشر خواهد شد.

10 دی 1398

خطر میـن در کویر لوت

یک کویرشناس با اشاره خطر مین در کویر لوت گفت: تا زمانی که قیمت ها تعدیل نشود گردشگر خارجی انگیزه ورود به ایران پیدا نمی کند به ویژه اینکه این گردشگران می توانند با قیمت های ارزان تر به کویر کشورهای خلیج فارس از جمله امارات، قطر یا عمان سفر نمایند.

3 دی 1398

تعرفه های آمریکا 20 میلیارد یورو هزینه به آلمان تحمیل می کند

گوستاو هورن رئیس این نهاد با اعلام این موضوع به نشریه اشپیگل گفت: اگر دورنمای صادراتی بهتری وجود داشت، شرکت ها دلایل بیشتری برای سرمایه گذاری داشتند.

30 آذر 1398

تجهیزات ورزشی دانشگاه بیرجند هر روز در اختیار دانشجویان است

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه بیرجند گفت: از ساعت 18 هر روز سالن های ورزشی دانشگاه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد و اغلب این سالن ها تا ساعت 23 باز و مشغول فعالیت است.

25 آذر 1398

فروشنده پری شاهرخ با دیوار به دام افتاد

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان همدان اعلام کرد: پس از رصد فضای مجازی و اطلاع از فروش یک پرنده در سایت دیوار، قرار صوری با فروشنده این پرنده گذاشته شد. پیرمرد 60 ساله ای با در دست داشتن قفس حاوی پرنده پری شاهرخ در محل قرار حضور یافت که توسط عوامل یگان...

18 آذر 1398

جزئیاتی از حقایق تاریخ امپراتوری هخامنشی، صندلی ویژه زنان در الواح تخت جمشید

الواح هخامنشی حقایق جزئیات تاریخ این امپراتوری را حتی درباره زنان بازگو می نمایند. مادرانی که در تخت جمشید کار می کردند پس از فرزنددار شدن پاداش می گرفتند و زنان نقش مهمی در اقتصاد این دوران داشتند.

17 آذر 1398

تاخیر عجیب دولت در راه اندازی سامانه شناسایی خانه های خالی

خبرنگاران: اجرای یک قانون مرتبط با کنترل سوداگری در بازار مسکن طی 4 سال گذشته تاکنون معطل راه اندازی یک سامانه نه چندان پیچیده برای شناسایی واحدهای مسکونی خالی از سکنه و اخذ مالیات از محتکران و سوداگران مسکن مانده است. این موضوع نشان دهنده...

17 آذر 1398

فیلم ، گردشگران در ونیز چکمه پوش شدند ، هتل ها چکمه های لاستیکی توزیع کردند

گردشگران و ساکنان شهر ونیز ایتالیا چکمه پوش به خیابان ها آمدند.

8 آذر 1398

ترامپ به دنبال اعمال تعرفه 25 درصدی بر خودروهای وارداتی اروپایی

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خاطرنشان کرد که خودروهایی که از اروپا به آمریکا می آیند شامل تعرفه های اضافی خواهند شد.

7 آذر 1398

زیرساخت ها و حمایت ها در بخش های پژوهشی دانشگاه خوارزمی کافی نیست

رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: در بخش های پژوهشی زیر ساخت ها، حمایت ها و پشتیبانی کافی نبوده است و با ارتقای برخی شاخص ها مطمئنا رتبه دانشگاه رشد پیدا می کند.

6 آذر 1398

بی توجهی جامعه بین المللی به مسائل ترکیه عامل حمله به سوریه شد

رییس جمهور ترکیه در مقاله ای نوشت، کوتاهی جامعه بین المللی در کمک به کشورش برای مدیریت میلیون ها پناهجویی که در خاک آن به سر می برند، انگیزه اجرای عملیات موسوم به چشمه صلح در شمال شرق سوریه بوده است.

6 آذر 1398

آغازبه کار نخستین سمن گردشگری در شهرستان کاشمر

نخستین سازمان مردم نهاد گردشگری با عنوان انجمن یادآوران میراث دیار طرثیث در کاشمر افتتاح شد.

20 آبان 1398

نخستین محموله صادراتی گندم ایران از فارس به عمان ارسال شد

ارسال نخستین محموله 35 هزار تنی صادراتی گندم کشور از استان فارس توسط شرکت آردخوشه فارس به کشور عمان برگ زرینی بر افتخارآفرینی های مردم این استان پهناور اضافه کرد.

19 آبان 1398

قیمت پایین فروش سیب؛ قصه پرغصه باغداران خراسان شمالی

این روزها برداشت محصول سیب درختی از باغات خراسان شمالی آغاز شده است و باغداران منطقه سخت مشغول تلاش و فعالیت هستند تا محصول خود را که زحمات زیادی در مراحل کاشت و داشت انجام داده اند، هم اکنون برداشت کنند.

17 آبان 1398

جونیور براندائو ؛ با قول دادن چیزی درست نمی شود

جونیور براندائو کماکان در حال شیرین کاری در زمین مسابقه است و هر لحظه بیشتر از قبل هواداران پرسپولیس را ناامید می کند.

16 آبان 1398

مذاکرات آمریکا و کانادا برای نجات نفتا

مذاکره کنندگان آمریکایی و کانادایی به مذاکرات برای نجات توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی معروف به نفتا ادامه دادند اما مسائل معدودی از جمله سهمیه لبنیاتی، حمایت از شرکت های رسانه ای کانادایی و نحوه حل اختلافات تجاری آینده، مانع از رسیدن به توافق نهایی...

16 آبان 1398
تعداد: (74)