رونمایی از ایرباس A380 سنگاپور در سال جدید

به گزارش مجله همراهان، شرکت هواپیمایی سنگاپور تحویل اولین هواپیمای جدید A380 را در سال آینده در مراسم ویژه ای که توسط ایرباس در تولوز برگزار می گردد به تصویب رساند.

رونمایی از ایرباس A380 سنگاپور در سال جدید

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

هواپیمایی سنگاپور تحویل اولین هواپیمای جدید A380 را تصویب کرد. این هواپیما امروز برای اولین بار در ناوگان هواپیمایی سنگاپور ارائه شده است که ویژگی های جدیدی از جمله محصولات کابین جدید و نوآوری در آن دیده می گردد.

علاوه بر پنج هواپیمای جدید، هواپیمایی سنگاپور همچنین چهارده A380 را که در حال حاضر با محصولات کابین جدی خود در حال کار است، طراحی می نماید. پیش بینی می گردد که این کار در سال 2018 شروع گردد و توسط شرکت هواپیمایی و همکاری با خدمات ایرباس انجام گردد. قرار است همه 14 هواپیما تا سال 2020 فراوری شوند.

هواپیمای جدید سنگاپور A380، فضای شخصی بیشتری را در همه کلاس ها ارائه می دهد و 471 نفر ظرفیت دارد. این هواپیما همچنین دارای آخرین سیستم های سرگرمی در پرواز و اتصال کامل از هر جایگاه است.

Goh Choon Phong، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی سنگاپور، گفت:

تحویل جدیدترین A380 همراه با کابین جدید در حقیقت منحصربه فرد است و ما خوشحالیم که این مهم را با شرکای بزرگ ایرباس جشن می گیریم. هنگامی که اولین A380 دنیا را در سال 2007 در خدمت صنعت قرار دادیم، آن را برای معیارهای جدید صنعتی و بهترین و اعلاترین سفرهای کامل هوایی اختصاص دادیم.

یک دهه بعد، هواپیمایی سنگاپور A380 با محصولات گل سرسبد محصولات ما و خدمات افسانه ای، محبوب مشتری می گردد و ما همچنان بازخورد بسیار مثبت در خصوص تجربه سفر در هواپیما را دریافت می کنیم.

A380 قادر به پرواز تا حداکثر 8٬200 مایل دریایی بدون توقف است و A380 بزرگ ترین هواپیمای دنیا و بهترین راهکار برای برطرف رشد ترافیک مسافری در مسیرهای پرجمعیت دنیا است.

تام اندرز، مدیر اجرایی شرکت ایرباس، گفت:

ما افتخار می کنیم که برای اولین بار از پنج A380 جدید در خطوط هوایی سنگاپور که شامل طراحی کابین جدید هستند، رونمایی می کنیم.

هواپیمایی سنگاپور دارای اولین هواپیمای A380 بود و از روز اول هواپیمای خود را با بالاترین سطح برتر فنی به بهره برداری رساند.

این هواپیما ثابت نموده است که یک موفقیت بزرگ تجاری در حمل ونقل است، انتقال کارآمد و راحت مسافران در خطوط حمل ونقل هوایی طولانی و شبکه های منطقه ای ازجمله ویژگی های این هواپیما است.

منبع: کجارو / breakingtravelnews.com
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 530

به "رونمایی از ایرباس A380 سنگاپور در سال جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از ایرباس A380 سنگاپور در سال جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید