سرقت مرد تعمیرکار از ساختمان پزشکان

به گزارش مجله همراهان، مرد تعمیرکار که با همدستی 3 نفر دیگر از ساختمان پزشکانی در پایتخت بیش از یکصد میلیون تومان تجهیزات سرقت کرده بود، دستگیر شد.

سرقت مرد تعمیرکار از ساختمان پزشکان

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

جهت دریافت خدمات تعمیرات ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش، آبان سال جاری گزارش یک سرقت از سوی مدیر ساختمان پزشکانی در تهران به مرکز فوریت های پلیسی، اعلام شد و مأموران کلانتری 161 ابوذر بلافاصله به محل سرقت رفتند و بررسی های آن ها نشان داد که سارقان یک دستگاه پزشکی سونوگرافی، دستگاه تشخیص ضربان قلب جنین و 10 عدد دینام کولر را به سرقت برده اند.

سرهنگ حسین شمسایی فرد رئیس کلانتری 161 ابوذر با تشریح این خبر گفت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که سارق یا سارقان بدون تخریب در ساختمان وارد مجموعه شده و با اطمینان از نبودن پزشکان اموال داخل ساختمان را به سرقت برده اند. در ادامه تحقیقات مشخص شد سارقان 4 نفر بوده اند که با یک دستگاه خودروی سواری سرقت را انجام داده اند که پس از استعلام پلاک خودرو مالک آن که فردی سابقه دار بود، شناسایی شد.

پس از شناسایی مالک خودرو و باهماهنگی قضایی اولین متهم پرونده صبح روز سه شنبه دستگیر و به سرقت تجهیزات ساختمانی و پزشکی از محل مذکور با همکاری 3 همدستش اعتراف کرد.

متهم به مأموران گفت: تعمیرکار تجهیزات سرمایشی وگرمایشی ساختمان هستم و به همراه دوستانم به درخواست مدیر ساختمان برای تعمیر سیستم گرمایشی ساختمان پزشکان مشغول به کار شدیم که مدیر ساختمان برای سهولت رفت و آمد ما، کلید ساختمان را در اختیارمان قرار داد و زمانیکه پزشکان در ساختمان حضور نداشتند مدتی مشغول به کار بودیم. پیشنهاد سرقت از ساختمان توسط همدستانم مطرح شد و در فرصت مناسبی از روی کلید ها ساختیم و بعد از اتمام کارمان هم کلید های اصلی را تحویل مدیر ساختمان دادیم. چند روز بعد برای سرقت به ساختمان مراجعه و دینام و تجهیزات پزشکی را سرقت کردیم.

متهم در کلانتری به 5 فقره سرقت از ساختمان های پزشکی و 10 فقره سرقت لوازم خودرو با همکاری سه تن از همدستانش اعتراف کرد و شناسایی و دستگیری سایر متهمان در دستور کار پلیس واقع شده است.

منبع: روزنامه ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 621

به "سرقت مرد تعمیرکار از ساختمان پزشکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت مرد تعمیرکار از ساختمان پزشکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید