مرادی: بیرانوند فعلا تا بازی های داخل سالن آسیا سرمربی است، او مسئله ای با تمرینات انفرادی رستمی ندارد

به گزارش مجله همراهان، رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: پس از ارزیابی عملکرد سرمربی موقت تیم ملی بزرگسالان در بازی های داخل سالن آسیا، درخصوص ادامه همکاری با او تصمیم گیری خواهیم کرد.

مرادی: بیرانوند فعلا تا بازی های داخل سالن آسیا سرمربی است، او مسئله ای با تمرینات انفرادی رستمی ندارد

برای سفر با تور تابستان پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری در خاتمه جلسه شورای فنی این فدراسیون گفت: با توجه به اینکه درخواست شده بود سجاد انوشیروانی سرمربی مستعفی تیم ملی به جلسه امروز بیاید و در مورد این استعفا تجدیدنظر صورت بگیرد، عدم حضور او نشان داد که انوشیروانی نمی خواهد همکاری اش با فدراسیون تداوم داشته باشد و استنباط شورای فنی نیز این بود که او اعلام انصراف نموده است.

وی اضافه نمود: تمام اعضا به این نتیجه رسیده بودند که انوشیروانی به کارش ادامه بدهد. اما عدم حضور او باعث قبول استعفایش شد ضمن اینکه زمان نیز وجود ندارد و برهمین اساس با این موضوع موافقت شد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری ادامه داد: در جلسه امروز درخواست سرمربیگری محسن بیرانوند و محمد حسین برخواه صحبت شد. و همه اعضا متفق القول به این نتیجه رسیدند که بیرانوند سرمربی تیم ملی تا بازی های داخل سالن آسیا باشد. همچنین این مأموریت به او داده شد که برنامه ها و اقدامات لازم و یاری مربیان خود را به ما اعلام کند.

مرادی ادامه داد: او همچنین لیست نفرات را ارزیابی می نماید و تا روز دوشنبه مهلت داده ایم تا اگر احتیاج است وزنه برداری را از این لیست کم و زیاد کند. تا ما نیز سه شنبه لیست را اعلام کنیم. همچنین قرار است از شنبه هفته آینده فعالیت های سرمربی تیم ملی پیگیری گردد.

وی در مورد تمرینات انفرادی کیانوش رستمی و موضع بیرانوند در این خصوص گفت: ما در جلسه امروز به بیرانوند گفتیم که آیا با این موضوع مسئله ای دارد یا خیر، او نیز مطرح نمود که هر کاری از دستش بربیاید و هر مساعدتی که لازم باشد انجام می دهد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در مورد اینکه تمرینات انفرادی رستمی ممکن است به سایر وزنه برداران نیز تسری پیدا کند و آیا این موضوع نظم تیم ملی را بهم نمی ریزد، گفت: خیر این چنین نیست. بلکه به نظرم حتی زمینه هم بستگی را نیز ایجاد می نماید. در جهان وزنه بردارانی هستند که مربی بدنساز و آنالیزور خود را دارند اما باید اینگونه تمرینات تحت چهارچوب ها و نظارت های انضباطی و رعایت احترام ها باشد.

مرادی در مورد مدت زمان همکاری بیرانوند با تیم ملی اعلام کرد: ابتدا باید کار او ارزیابی گردد که اولین ارزیابی نیز مسابقات داخل سالن آسیا است. پس از آن برنامه کاری را برای آینده تعیین می کنیم.

وی درخصوص احتمال همکاری حسین رضازاده و یاری های او به تیم ملی گفت: هر کسی که بخواهد درهای فدراسیون به رویش باز است. فدراسیون وزنه برداری فدراسیون منعطفی است و می توانیم نقدها را آنالیز کنیم. ما از هر کسی که بخواهد به وزنه برداری یاری کند حمایت می کنیم.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در خاتمه گفت: چهره های باتجربه ای در شورای فنی حضور دارند در واقع می توان گفت که بالای 500 سال تجربه در شورا وجود دارد و ما همه مسائل را با تعامل حل و فصل می کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 712

به "مرادی: بیرانوند فعلا تا بازی های داخل سالن آسیا سرمربی است، او مسئله ای با تمرینات انفرادی رستمی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادی: بیرانوند فعلا تا بازی های داخل سالن آسیا سرمربی است، او مسئله ای با تمرینات انفرادی رستمی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید