نظامیان آمریکایی یک محموله دیگر از غلات سوریه را به عراق منتقل کردند

به گزارش مجله همراهان، نظامیان آمریکایی یک محموله دیگر از محصولات کشاورزی سوریه را به وسیله گذرگاه غیرقانونی الولید به شمال عراق منتقل کردند.

نظامیان آمریکایی یک محموله دیگر از غلات سوریه را به عراق منتقل کردند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، نظامیان آمریکایی به سرقت غلات از اراضی سوریه به سمت شمال عراق به وسیله گذرگاه غیرقانونی الولید در حومه حسکه ادامه می دهند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منابع محلی در سوریه به سانا گفت: نظامیان آمریکایی در مناطق تحت اشغال خود در الجزیره سوریه به سرقت محصولات کشاورزی سوریه ادامه می دهند و امروز 20 کامیون حامل غلات از سیلوها و انبارهای تحت کنترل نیروهای قسد مورد حمایت آمریکا در حومه الحسکه را به وسیله گذرگاه غیرقانونی به عراق منتقل کردند.

این منابع اعلام کردند که خودروهای زرهی و بالگردهای آمریکایی این ستونها را همراهی می کردند.

نظامیان آمریکایی روز دوشنبه گذشته هم ستونی متشکل از 33 محموله که بعضی از آنها حامل صندوق های دربسته و ناشناخته بود را به همراه خودروهای زرهی از فرودگاه غیرقانونی خراب الجیر و به وسیله گذرگاه غیرقانونی الولید به شمال عراق برده بودند.

امریکا از سال 1394 به صورت غیرقانونی اقدام به وارد کردن نیرو از عراق به سوریه و به وسیله مرزهای شرقی این کشور کرد و با وجود درخواست دولت سوریه برای خارج کردن نیروهای خود همچنان به حمایتهای خود از تروریست ها برای آموزش و تسلیح آنان و سرقت نفت ادامه می دهد.

نیروهای اشغالگر آمریکا مستقر در سوریه با تبانی با نیروهای دموکراتیک سوریه (قسد) اغلب میادین نفتی در منطقه جزیره سوریه و در استان های الحسکه و دیر الزور را به کنترل خود در آوردند و اکنون دست به قاچاق نفت سوریه و فروش آن در خارج زده تا مردم سوریه را از ثروت های زیر زمینی خود محروم نمایند.

آمریکا در حالی این اقدامات را علیه مردم سوریه انجام می دهد که فروش نفت این کشور را تحریم و از واردات مواد نفتی و سوختی به سوریه با وجود 10 سال بحران و اقدامات تروریستی مورد حمایت خود جلوگیری می نماید.

مردم سوریه زمستان سال گذشته با مشکل سوخت روبرو بودند و به خاطر استفاده مردم از هیزم و سوخت های جایگزین بعضی آتش سوزی ها در این کشور روی داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1476

به "نظامیان آمریکایی یک محموله دیگر از غلات سوریه را به عراق منتقل کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظامیان آمریکایی یک محموله دیگر از غلات سوریه را به عراق منتقل کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید