پذیرش بیش از 160 دانشجو در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

به گزارش مجله همراهان، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: بیش از 160 دانشجو جدید الورود در سال تحصیلی 98 در دانشکده علوم پزشکی تربت جام پذیرفته شدند.

پذیرش بیش از 160 دانشجو در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

حامد محمدی معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی تربت جام در گفت و گو از ، گفت: دانشکده پرستاری و خدمات بهداشت و درمانی تربت جام سال تحصیلی جدید را با شعار توسعه و ترویج فرهنگ سلامت و سلام.ت فرهنگی شروع می نماید.

او ادامه داد: دانشکده پرستاری و بهداشت تربت جام در دی ماه 1389 توسط وزیر وقت افتتاح و مجوز تاسیس قطعی در تیرماه 1390 با پذیرش 25 دانشجو در رشته کارشناسی پرستاری در نیم سال اول تحصیلی و پذیرش 22 دانشجو در رشته کاردانی فوریت های پزشکی در نیم سال دوم انجام گشت.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: در حال حاضر دارای 500 نفر دانشجو، تعداد 70 نفر اساتید، و 12 نفر هیئت علمی است.

محمدی اضافه کرد: تعویض و تعمیر لوله کشی، رنگ آمیزی ساختمان خوابگاه خواهران و راه اندازی خوابگاه خودگردان برای دانشجویان پسر از جمله اقدامات این دانشکده می باشد.

او توضیح داد: دانشکده پرستاری و بهداشت تربت جام رسالت دارد که با بکارگیری فن آوری روز در زمینه های آموزشی، پژوهشی، مدیریت و مراقبت های بالینی، نیروی انسانی لایق و شایسته و متعهد را تربیت کرده و فراوری علم نماید.

/ز. ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 422

به "پذیرش بیش از 160 دانشجو در دانشکده علوم پزشکی تربت جام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش بیش از 160 دانشجو در دانشکده علوم پزشکی تربت جام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید