اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی اقدام آمریکا را محکوم کرد

به گزارش مجله همراهان، به گزارش خبرنگاران، اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در واکنش به تحریم این اتحادیه از سوی آمریکا در بیانیه ای گفت: اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی یک سازمان بین المللی غیردولتی مستقل است، به هیچ دولتی وابسته نیست، بر اساس قوانین و موازین بین المللی فعالیت نموده و ماموریت آن رساندن پیغام دنیای انسانی اسلام ناب محمدی (ص) و اطلاعات مستدل به مردم و دفاع از ارزش های انسانی و همچنین دفاع از مظلومین و مستضعفان دنیا است.

اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی اقدام آمریکا را محکوم کرد

اتحادیه در این بیانیه، اقدام غیرقانونی آمریکا در زمینه تحریم این نهاد را محکوم و تاکید نمود که به عنوان تریبون آزادیخواهان دنیا به کوشش برای تحقق اهدافش در زمینه دفاع از مقدسات و حقوق امت به ویژه مظلومان ادامه خواهد داد.

در این بیانیه آمده است که این اقدام آمریکا نشانه خوی استبدادجویانه کاخ سفید و نقض آزادی بیان و آزادی اندیشه توسط واشنگتن است که این روزها به خاطر جنگ قدرت داخلی، دچار بحران سیاسی شده و می کوشد با متهم ساختن دیگران به دخالت در انتخابات آمریکا، بر شکست هایش سرپوش بگذارد و از بحران داخلی اش بگریزد.

این اتحادیه در این بیانیه بر حق قانونی خود برای پیگیری این پرونده در سازمان های بین المللی ذیربط جهت برطرف این تحریم ظالمانه تاکید نمود و از رسانه ها و سازمان های مدافع حقوق بشر اتخاذ موضع مناسب در این زمینه را خواهان شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1314

به "اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی اقدام آمریکا را محکوم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی اقدام آمریکا را محکوم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید