با رأی اعضای شورای مرکزی؛ نوبخت مجددا به عنوان دبیرکل حزب اعتدال و توسعه انتخاب شد

به گزارش مجله همراهان، محمد باقر نوبخت با رای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه باردیگر به عنوان دبیرکل این تشکل سیاسی انتخاب شد.

با رأی اعضای شورای مرکزی؛ نوبخت مجددا به عنوان دبیرکل حزب اعتدال و توسعه انتخاب شد

به گزارش ، نخستین جلسه دوره جدید شورای مرکزی این تشکل سیاسی عصر پنجشنبه برگزار گردید و در این نشست محمد باقر نوبخت با اجماع حاضران باردیگر به عنوان دبیرکل حزب اعتدال و توسعه برگزیده شد.

در ابتدای این جلسه، محمدباقر نوبخت در سخنانی با تبریک حلول ماه ربیع الاول و اعیاد این ماه، ترکیب جدید شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه را که با حضور اقوام، مذاهب، زنان و جوانان در کنار افراد با سابقه حزب تشکیل شده است، نشانگر پویایی و حرکت رو به جلوی حزب دانست و ضمن ابراز خرسندی از ترکیب ایجاد شده از حضور پرشور سازمان ها، کانون ها و استان ها در مجمع عمومی حزب سپاسگزاری کرد.

کنگره سراسری حزب اعتدال و توسعه روز دهم آبان ماه 1397 برگزار گردید که در آن اعضای سومین دوره شورای مرکزی حزب اعتدال توسعه انتخاب شدند که در آن چهره های سیاسی همچون محمدباقر نوبخت، محمود واعظی، مرتضی بانک، فاطمه هاشمی، علی جنتی و اکبر ترکان در این شورا حضور دارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 فروردین 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 103

به "با رأی اعضای شورای مرکزی؛ نوبخت مجددا به عنوان دبیرکل حزب اعتدال و توسعه انتخاب شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "با رأی اعضای شورای مرکزی؛ نوبخت مجددا به عنوان دبیرکل حزب اعتدال و توسعه انتخاب شد" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با رأی اعضای شورای مرکزی؛ نوبخت مجددا به عنوان دبیرکل حزب اعتدال و توسعه انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید