ترامپ شایعه سکته مغزی خود را تکذیب کرد

به گزارش مجله همراهان، رئیس جمهور آمریکا ادعای رسانه ها مبنی بر سکته مغزی خود را تکذیب کرد.

ترامپ شایعه سکته مغزی خود را تکذیب کرد

به گزارش به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه شایعات را درباره این که سکته های مغزی خفیف علت مراجعه برنامه ریزی نشده وی به بیمارستان در سال گذشته میلادی بوده است، رد کرد و این ادعا ها را اخبار جعلی خواند.

ترامپ ماه نوامبر به طور غیرمنتظره به مرکز پزشکی والتر رید Walter Reed مراجعه کرد. این مسئله که این مراجعه برنامه ریزی نشده بود به برآورد ها درباره مسئله ای جدی برای ترامپ در زمینه سلامت دامن زد. هر چند که کاخ سفید تاکید داشت وی فقط زودتر از موعد بخش هایی از معاینات سالانه خود را انجام داده است.

ترامپ در این باره در صفحه توییتری خود نوشت: تمامی ندارد! حال آن ها کوشش می نمایند بگویند رئیس جمهور محبوب شما دچار یک رشته سکته های مغزی خفیف شده و به مرکز پزشکی والتر رید رفته است. هرگز برای این نامزد (ترامپ) این اتفاق نیافتاده است - اخبار جعلی.

ترامپ ظاهرا با اشاره به جو بایدن، رقیب خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر اضافه کرد: شاید اشاره آن ها به نامزدی از حزب دیگر است.

سی ان ان روز سه شنبه گزارش داد در کتاب تازه یک روزنامه نگار نیویورک تایمز ادعا شده مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در صورتی که ترامپ در مراجعه به بیمارستان تحت بیهوشی قرار گیرد در حال آماده باش برای برعهده دریافت موقت اختیارات ریاست جمهوری قرار گرفته است.

سی ان ان که نسخه ای از کتاب منتشر نشده مایکل اشمیت Michael Schmidt را در اختیار دارد بیان کرد نویسنده منبع ادعای خود را معین نکرده است. این مطلب در صورتی که صحت داشته باشد پرسش های تازه ای درباره این مراجعه به وجود می آورد.

این گزارش به سرعت به ادعا ها در شبکه های اجتماعی دامن زد که ترامپ دچار سکته مغزی شده و به بیمارستان انتقال یافته است. با این حال، شان کانلی Sean Conley, پزشک شخصی ترامپ که پارسال تاکید نمود مراجعه به بیمارستان مسئله جدی نبوده است، همچنین با انتشار بیانیه تازه ای برآورد ها در این خصوص را رد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1234

به "ترامپ شایعه سکته مغزی خود را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ شایعه سکته مغزی خود را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید