حضور رئیس جمعیت هلال احمر در چهلمین نشست هیات حاکمه فدراسیون بین المللی صلیب سرخ

چهلمین نشست هیات حاکمه فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر 9 تا 11 مهر ماه 98، در ژنو برگزار گردید.

حضور رئیس جمعیت هلال احمر در چهلمین نشست هیات حاکمه فدراسیون بین المللی صلیب سرخ

به گزارش خبرنگار ، چهلمین نشست هیات حاکمه فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر 9 تا 11 مهر ماه 98، در ژنو برگزار شده و رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان به عنوان یکی از اعضای هیات حاکمه در این نشست شرکت خواهد نمود.

هیات حاکمه فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر سالی 2 بار به عنوان عالی ترین رکن تصمیم گیری فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، با حضور اعضا که جمعیت هلال احمر کشورمان نیز یکی از آنهاست، تشکیل جلسه می دهد.

علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر هم به عنوان یکی از اعضای این هیات، 9 تا 11 مهرماه 98 در راس هیاتی در چهلمین نشست هیات حاکمه شرکت خواهد نمود و دکتر پیوندی در این جلسه در زمینه عملکرد هلال احمر در سیل فروردین ماه، اجرای برنامه نذر آب جمعیت در تابستان و کوشش های هلال احمر ایران برای مواجهه با تغییرات اقلیمی سخنرانی خواهد نمود.

این جلسه با توجه به نزدیکی برگزاری نشست های اساسنامه ای و سی وسومین کنفرانس بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر که از 12 تا 21 آذرماه 98 برگزار خواهد شد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

مقرر شده است در این جلسه رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر گزارشی از فعالیت های صورت گرفته، ارائه کند و سپس اعضای هیات حاکمه به آنالیز و گفتگو پیرامون موضوعاتی از قبیل مدیریت خطر، حسابرسی و خطر، چارچوب آموزش، توافقنامه سویل و اقدامات تکمیلی و اصل درستی آن خواهند پرداخت. همچنین گزارش های کمیسیون های اقتصادی، جوانان، انتخابات، مصالحه و میانجی گری به هیات ارائه خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 14 آبان 1398 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 436

به "حضور رئیس جمعیت هلال احمر در چهلمین نشست هیات حاکمه فدراسیون بین المللی صلیب سرخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور رئیس جمعیت هلال احمر در چهلمین نشست هیات حاکمه فدراسیون بین المللی صلیب سرخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید