مذاکره معاون سرمایه گذاری با رئیس جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد

به گزارش مجله همراهان، معاون سرمایه گذاری، امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با رئیس جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد مذاکره کرد و پس از این دیدار گفت: راستا ویژه ای برای جذب سرمایه گذاری افغانستانی ها در خراسان رضوی ایجاد می گردد.

مذاکره معاون سرمایه گذاری با رئیس جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد

به گزارش مجله همراهان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی حسین اربابی در حاشیه نشست تخصصی آنالیز سیاست های تشویقی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و هتلداری در مشهد با اشاره به مذاکره اش با عباسیان رئیس جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد با بیان این مطلب به مجله همراهان اظهارکرد: در حوزه جذب سرمایه گذاری خراسان رضوی اتفاق ویژه ای افتاده است و دوستان ما در حوزه وزارت کشور و استانداری خراسان رضوی به خصوص حوزه اتباع خارجی ظرفیت پذیرش سرمایه گذاران کشور دوست و همسایه ما افغانستان را فراهم نموده اند.

او با بیان این که جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی در خراسان رضوی ایجاد شده است، اضافه کرد: خوشحالیم که این بستر سرمایه گذاری حوزه گردشگری در مشهد مقدس ایجاد شده است.

راستا ویژه برای جذب سرمایه گذاران افغانستانی حوزه گردشگری

اربابی ادامه داد: کوشش ما براین است که بتوانیم برای جذب سرمایه این دوستان راستا ویژه را در حوزه های گردشگری ایجاد کنیم که با تدابیر مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، این راستا ویژه ایجاد خواهد شد.

او یادآورشد: هم چنین کوشش می کنیم بیشتر سرمایه های آن ها را به سمت گردشگری جذب کنیم چون سرمایه گذاری در حوزه گردشگری چند وجهی است و باعث می گردد برای حفظ و صیانت از سرمایه گردشگران بیشتری را جذب نمایند و این توسعه چندجانبه گردشگری را به دنبال دارد.

طی سال های گذشته افغانستانی ها بیشترین حجم سرمایه گذاری خارجی را در خراسان رضوی داشته اند و به همکاری و راهنمایی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی در مشهد تشکیل شده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 294

به "مذاکره معاون سرمایه گذاری با رئیس جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره معاون سرمایه گذاری با رئیس جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید