یوسف نژاد: اگر در لیست اصلاحات نباشم انصراف می دهم

به گزارش مجله همراهان، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم به سمت افراد پاکدست و دارای شفافیت اقتصادی بروند مجلس بهتری خواهیم داشت.

یوسف نژاد: اگر در لیست اصلاحات نباشم انصراف می دهم

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

یوسف نژاد در گفت وگو با خبرنگاران پس از ثبت نام در انتخابات در وزارت کشور اظهار کرد: مجلس اگر بخواهد قوی باشد باید ترکیب قدرتمندی داشته باشد تا هیچ وقت به وزیر ضعیف رای ندهد و دولت را هم قدرتمند سازد. مجلس قوی امور مردم را تسهیل می نماید و بهترین راه چاره را برای مسائل می یابد.

وی با بیان اینکه نماینده علاوه بر شروط لازم نمایندگی باید شجاعت، استقلال و مردمی بودن را دارا باشد، تاکید نمود: انتظار ما این است که نماینده دید استراتژیک داشته باشد و به نقش آفرینی بر اساس قانون اساسی بپردازد. نماینده ای که در مجلس غیبت کند و به امور مقطعی، پوپولیستی و محلی بپردازد نمی تواند مجلس را قدرتمند جلوه دهد.

یوسف نژاد تاکید نمود: اگر مردم به سمت انتخاب افراد پاکدست و دارای شفافیت اقتصادی بروند مجلس بهتری خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه اگر در لیست اصلاحات قرار گیرم به انتخابات وارد می شوم وگرنه انصراف می دهم، گفت: مجلس آینده چند ضلعی خواهد بود و وجهه متفاوتی خواهد داشت و گروهی در آن غالب نخواهد شد اما شانس اصلاح طلبان در تهران هم کم نیست و در شهرهای کوچک هم اگر افراد خوبی وارد شوند شانس پیروزی دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 636

به "یوسف نژاد: اگر در لیست اصلاحات نباشم انصراف می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوسف نژاد: اگر در لیست اصلاحات نباشم انصراف می دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید