تست روانشناسی بر اساس علم کیمیاگری

به گزارش مجله همراهان، زئوس خدایی است که تعلیم و ذهن را اداره می نماید. بنابراین، این نماد به شما می گوید که موفقیت ها و سرمایه ای که کسب نموده اید از تجربیات زندگی شخصی شما حاصل می گردد.

تست روانشناسی بر اساس علم کیمیاگری

نماد های علم کیمیاگری راستا زندگی و درس های زندگی شما را برایتان تعیین می نمایند.با این تست روانشناسی و انتخاب نماد علم کیمیاگری که در این تصویر برای شما جذاب است، کشف کنید که پانسیل نهفته درون شما چیست.

تصویر شماره 1

نقره: روحیه - سلامتی

این تصویر به معنای این است که الهه، عنوان شما را می پرسد. نقره نشان دهنده ماه است، بیانگر هیجان و ذکاوت بصری است. این پیغام برای بسیاری از کسانی که تصویر نقره را انتخاب نموده اند، توجه و تصور در غریزه شما است که چگونه الهه به شما اعتماد می نماید و این قدرت شما است.

نقره نشان دهنده جذابیت و انرژی یک دختر است. این نماد به شما یاری می نماید تا نسبت به بقیه افراد، خاص به نظر برسید و حتی شما را در نگاه همه به یک الهه تبدیل می نماید. با این حال، به بهزیستی خود (هریک از نظر جسمی و روانی) توجه کنید. مسائل خانگی، ناامیدی یا بیماری باعث می گردد در سنین پایین تمرکز خود را بر روی درمان بگذارید.

در نتیجه اینکه یک الهه شفابخش و پرورش دهنده همه ما است، ممکن است همین الهه جوابگوی آسیب های درمانی خود و افراد اطراف باشد.

درس زندگی: بهتر است راه های بهبود یافتن را به ویژه برای خودتان کشف کنید.

تصویر شماره 2

سرب: راه جادوگر - تغییرات

اگر تصویر 2 را انتخاب نموده اید، ممکن است بخواهید روی تغییر شکل و بازآفرینی تمرکز کنید. این تصویر نشان دهنده راستا بدشانسی است، راستای که ساده نیست و تصمیم گیری در این راستا سخت ترین کار است چراکه تغییر یک جریان، کوشش بسیار زیادی می خواهد، اما پس از غلبه بر مسائل، باید با دانش خود در راستا قدم بردارید.

شما به دلیل جوانتر بودن، درد و ضرر زیادی داشته اید. به نظر نمی رسد که همه در زندگی با شما صادق باشند. سرب با زحل، سیاره ساحره ها ارتباط دارد. جادوگر به وسیله محدودیت ها و استقامت، ارزش واقعی زندگی را پیدا می نماید. تحول فقط زمانی اتفاق می افتد که شما راه چاره ناامیدی و درد را بدانید. وقتی مسائل واضح است، شما باید یک نگاه سازنده به زندگی داشته باشید. در این سطح، تمام قطعات زندگی برای شما عالی است.

کلاس زندگی: بهتر است به شما آموزش داده گردد که درد خود را التیام دهید.

تصویر شماره 3

قلع: راه اهریمنی ها - تجربه

اگر شما این تصویر را انتخاب نموده اید، یعنی برای خودتان یک تخصص انتخاب نموده اید. این دنباله راه ژوپیتر (زئوس)، پادشاه خدایان است. زئوس ما را تشویق می نماید تا به وسیله مهارت زندگی مورد آموزش قرار بگیریم.

زئوس خدایی است که تعلیم و ذهن را اداره می نماید. بنابراین، این نماد به شما می گوید که موفقیت ها و سرمایه ای که کسب نموده اید از تجربیات زندگی شخصی شما حاصل می گردد.

شما آرزو هایی داشتید، اما برای رسیدن به آرزو های خود به آموزش احتیاج و ضرورت دارید. شما آرزوی یک کتابخانه عظیم را دارید. مکانی که احتمالاٌ می توانید از جستجوی آن و دسترسی به داده های دنیا لذت ببرید و این راستا حکیمان، کاوشگران و دانشجویان است.

کلاس زندگی: به هیچ وجه احتیاج خود را نادیده نگیرید.

تصویر شماره 4

جیوه: راه کیمیاگر - دنیاگردی

این تصویر، مرموزترین راستا در نظر گرفته شده است. این راهی است که از عطارد می گذرد، فردی که روح هر یک از فرشتگان و شر را حمل می نماید. شما کشف می کنید و به شما یاد داده می گردد که این هیجان زندگی، از زمان جوانی همراه شما است.

شما تحت تأثیر چیزی که دیده اید و آنچه می شنوید یا تخصصی که دارید قرار می گیرید و به هیچ وجه در جستجوی واقعیت متوقف نمی شوید. این راهی است که در آن سفر، اساساً بهترین روش است. از آنجا که حوصله فرد خاصی را ندارید، ممکن است به طور مرتب تغییر نموده و تغییر شرایط دهید تا بهبود پیدا کنید.

کلاس زندگی: بهتر است به شما آموزش داده گردد تا کمی بیشتر از زندگی لذت ببرید.

تصویر شماره 5

آهن: راه قهرمانی - استقامت

اگر این تصویر را انتخاب نموده اید، باید بدانید که آهن، بهترین رویکرد را در میان عناصر دارد. راستا آهن راستای است که برکت و خطای زیادی را به همراه دارد و همانطور که تعیین شده، آهن فلز مریخ است. بنابراین، راستا دنباله پیشرفت، نبرد، احتیاج و جاه طلبی است.

ممکن است از کودکی تحت فشار قرار بگیرید تا در زندگی باقی بمانید. شما به وسیله از دست دادن، درد، تحمل و بهبود زخم، آموزش می بینید. بنابراین، برای داشتن یک زندگی ایده آل ممکن است بخواهید از روح و روان زمین مراقبت کنید.

کلاس زندگی: بهتر است راه های ایجاد صلح را کشف کنید.

تصویر شماره 6

طلا: راه خدایان - ثروت

اگر تصویر شماره 6 توجه شما را جلب نموده، بدانید و مطلع باشید که راه درست را انتخاب نموده اید. راستا طلایی، دنباله رو راستا خدای خورشید است. صفات کلی این گروه مردسالاری، کمال، شکوه و سلطنت است. این راهی است که پادشاهان و خدایان در آن قدم گذاشته اند. بنابراین، یک راستا مستقیم برای همه افراد نیست.

در صورتی که این راستا را انتخاب نموده باشید، باید برای داشتن یک زندگی ایده آل، سعی در برطرف مسائل و سختی های زندگی داشته باشید. افرادی که این راستا را انتخاب می نمایند، معمولا به دلیل قضاوت شدید، شرایط خودتخریبی را تجربه می نمایند.

کلاس زندگی: شما می توانید راه های بخشش را کشف کنید و ابتدا با بخشیدن خود شروع کنید.

تصویر شماره 7

مس: راه نفوذ - جذب

این راستا مربوط به بیان زیبا، جوان، هنرمندانه و خلاقانه است. مس یک فلز است که در بیشتر واکنش ها، از همان ابتدا جادو به پا می نماید و در نتیجه، برای ابراز احساسات و عشق، علاوه بر شکوه مورد استفاده قرار می گیرد.

این راستا از دیگر راستا ها شیرین تر است و این به ما می آموزد که زندگی فقط دارای انرژی، سلطه و نفرت نیست بلکه علاوه بر آن، عشق و عاشقی نیز دارد که به وسیله آن، ارزش های زندگی را پایدار می کنیم. این ویژگی می گوید شما می توانید تمام آنچه را که واقعاً می خواهید، تغییر دهید، به شرطی که شوق و ذوق خود را همواره حفظ کنید.

کلاس زندگی: بهتر است به شما آموزش داده گردد که شرایط را به سادگی قبول کنید.

منبع: فرادید
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1481

به "تست روانشناسی بر اساس علم کیمیاگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست روانشناسی بر اساس علم کیمیاگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید