روانشناسی

قرص روکشدار گیاهی جینگو بی زد

یکی از بیماری های شایع عصر جدید، آلزایمر است که میزان ابتلا به این بیماری در جهان در حال افزایش می باشد. این بیماری باعث کاهش حافظه و کاهش قدرت شناختی می شود و عملکرد مغز انسان را مختل می کند.

24 شهریور 1399

دختران پیروز، گمشدگان سریال های نمایش خانگی

آن دیگری نامش نازنین است ستاره پسیانی در سریال کرگدن نقشش را بازی می نماید بعد از ماجرا ها و حواشی که با صاحب کار سن بالایش داشت و به وی علاقه نشان می داد، به عشق زندگی اش می گوید حالا می توانیم ازدواج کنیم و در جواب می شنود دیگه نمی خوامت

11 مرداد 1399

یعقوبی: شعار برنامه #با هم برای هم رزمایش همدلی در ماه رمضان است

تهیه کننده برنامه رمضانی # باهم برای هم گفت: این برنامه در راستای اهداف ستاد رزمایش همدلی سازمان صداوسیما است که پیرو فرمایشات حضرت آقا درخصوص رزمایش همدلی و اینکه در این روز ها هوای همدیگر را داشته باشیم تهیه و فراوری شده است.

7 تیر 1399

خبرنگاران مثبت اندیشی، راهکار خروج از استرس کرونا

تهران - خبرنگاران - ویروس کرونا طی سه ماه گذشته به عنوان یک بحران جهانی، جوامع بشری را مورد تهدید جدی قرار داده و اضطرابی و استرسی باور نکردنی را به مردم سراسر جهان تزریق کرده است.

6 تیر 1399

نکاتی که باید قبل از سفر به روسیه بدانید

اولین سفر به پهناورترین کشور دنیا بسیار هیجان انگیز است. کشوری مملو از جاذبه های تاریخی و فرهنگی که هر سال گردشگران زیادی برای دیدنش سفر می نمایند. از طرفی طبیعت وحشی آن فرصت مناسبی را برای ماجراجویی ایجاد نموده است. روسیه همواره میزبان جهانگرد های زیادی...

24 خرداد 1399

تخصیص اعتبارات ویژه برای حمایت از صنایع دستی محلی سیستان و بلوچستان

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان معاون فرهنگی، گردشگری و اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به توسعه صنایع دستی محلی استان با راه اندازی هلدینگ های این صنعت از انعقاد تفاهم نامه با انجمن سینمایی کشور عمان برای ساخت فیلم و مستندهای محلی اطلاع داد....

29 فروردین 1399

تیم های خوزستانی لیگ برتر فوتبال در راستا موفقیت

پیشکسوتان فوتبال خوزستان، تیم های خوزستانی حاضر در لیگ برتر را مورد ارزیابی قرار دادند و نظرات مختلفی درباره عملکرد این سه تیم داشتند.

28 فروردین 1399

روش های حفظ باروری در میان مبتلایان به سرطان را بشناسید

روش های پرتودرمانی و شیمی درمانی باعث آسیب به سیستم تولیدمثلی فرد می شوند و فرد مبتلا پس از بهبود توان باروری خود را از دست می دهد بنابراین باید به جنبه ای از درمان سرطان یعنی حفظ باروری در مبتلایان به سرطان بیش از پیش توجه گردد.

1 فروردین 1399

ایران با شکست ایتالیا روی سکوی جهانی رفت، برزیل قهرمان فوتبال ساحلی جهان

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با پیروزی مقابل ایتالیا به مقام سوم جام جهانی دست یافت.

28 بهمن 1398

داشتن خال در نقاط مختلف بدن به چه معناست؟

خبرنگاران: آیا شما نیز از آن جمله کسانی هستید که نسبت به خال های روی بدن خود وسواس داشته و کنجکاو بوده اید بدانید هر یک از این خال ها و مکان آن ها چه معنایی می تواند داشته باشد؟ خب شما تنها نیستید، زیرا همه روی بدن خود خال داشته و در مورد آن ها کنجکاوی کرده...

3 دی 1398

بیماری های شایع در سالمندان کدامند؟

تا 32 سال دیگر جمعیت سالخوردگان به میزان 22 درصد افزایش خواهد یافت؛ بنابراین باید بدانیم سالخوردگان چه چالش های سلامتی در پیش دارند تابه آن ها یاری کنیم.

14 آبان 1398

رمز اصلی پیروزی در دفاع مقدس

در هفته دفاع مقدس قرار داریم. 39 سال از شروع و 31 سال از سرانجام جنگ می گذرد، اما هنوز این دوران به صورت ذخیره استراتژیک مورد استفاده ملت ایران در مواجهه با خطرات و مسائل است.

11 آبان 1398

استراماچونی و منصوریان به دنبال اولین برد

منصوریان هم مثل استراماچونی موقعیت مستحکمی ندارد و از همان روزهای اول شایعاتی درباره برکناری اش منتشر می شد.

10 آبان 1398

به خاطر یک لقمه کار

محمدصادق خسروی علیا - خبرنگار:همهمه است. غوغای ماشین ها میدان را گیج و مبهوت نموده. صلات ظهری، مسافرکش ها به سیم آخر زده اند، مدام دست شان روی بوق است و با هم بگومگو می نمایند.

2 آبان 1398

چگونه سفر کاری خود را صحیح مدیریت کنیم؟

سفرهای کاری یکی دیگر از انواع سفرهایی است که اغلب برای خیلی از افراد پیش می آیند. آیا تا به حال برای شما پیش آمده است یا نه؟ اگر نوع کار شما به گونه ای است که امکان دارد در روزها یا ماه های آینده برای شما سفر کاری پیش آید، آیا آمادگی لازم برای این سفر را...

19 مهر 1398

سلفی خوب در حیات وحش چیست؟

کارشناسان هشدار دادند: عکس سلفی دریافت در حیات وحش به حیوانات آسیب می زند.

11 مهر 1398

وراتی: می خواهیم با مانچینی به اوج برگردیم

هافبک تیم ملی فوتبال ایتالیا اطمینان دارد که با مانچینی به روزهای اوج برمی گردند.

29 بهمن 1397

فوتبال دنیا، آرسن ونگر: سرمربیگری در بوندس لیگا؟ احتمالاً نه!

فوتبال دنیا - آرسن ونگر احتمال سرمربیگری اش در بوندس لیگای آلمان را ضعیف می داند.

29 بهمن 1397

جدیدترین شماره فصلنامه نقد کتاب اخلاق، علوم تربیتی و روانشناسی

به گزارش خبرنگاران، شماره ششم و هفتم فصلنامه نقد کتاب اخلاق، علوم تربیتی و روانشناسی ویژه تابستان و پاییز سال 1395 منتشر شد.

10 مهر 1397